En İyi İç Mimarlık Dekorasyon Firmaları

Güncelleme: 1 Mart 2021 Kategori: İç mimarlık
0 24 Temmuz 2020

En iyi iç mimarlık dekorasyon firmaları konusunda araştırma yapanlara rehber olacak bir yazımız var. İnşaat süreci bittikten sonra en önemli konu iç dekorasyonu planlamaktır. Peki bunu size özel bir hale getirecek firmaları nasıl bulacaksınız? 

En İyi iç Mimarlık Dekorasyon Firmaları Nasıl Seçildi?

Proje iyiyse uygulamada, uygulama iyiyse projede teknik sorunlar çıkabilen iç dekorasyon işlerinde sorun yaşamayacağınız bir çözüm ortağıyla çalışmanız son derece önemlidir. Alışveriş merkezi, otel, cafe, restoran, ev, hastane gibi birçok mekanın iç dekorasyon işleri için güvenebileceğiniz birçok çalışma yapan firma bulunuyor. 

Mutfaktan banyoya, salondan cafe dekorasyonuna kadar çok sayıda çalışma için iş birliği yapacağınız firmaları müşteri memnuniyet oranları ve uygulama yaptıkları projelere göre değerlendirdik. En uygun çözüm ortağını bulmak için siz de araştırmanızı yapın ve birçok teklif alarak, en iyisini seçmek için harekete geçin!

Evinizi, iş yerinizi ve otel gibi farklı mekanlarınızı özel bir dekorasyon stiliyle renklendirmek için siz de firmalardan teklif alın hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatını yakalayın!

Lineadecor

Lineadecor ahşap sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından biri olarak en iyi iç mimarlık dekorasyon firmaları arasında yer alıyor. Özellikle mutfak konusunda hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunarak, konsept tasarımları hayata geçiriyor. Üretim tesislerinde üretilen ürünleri mekana özel tasarlayarak kaliteli ve şık bir mutfak yaratmanızı sağlıyor. Mutfak üzerine uzman olan Lineadekor butik projelerinizin yanı sıra toplu konut projeleri için de özel çözümler sunuyor. 

Dekonil

Dekonil henüz yeni sayılabilecek bir firma olmasına rağmen hem İstanbul’da hem de diğer illerde iç mimarlık ve dekorasyon hizmeti veriyor. Saray tavanlar, duvar çıtaları ve duvar kağıtları başta olmak üzere mutfak, banyo ve mobilya sektörüyle iş birliği içinde çalışıyor. Üst düzey bir kalite sunan işçilik ve hızlı teslimatla otellerden cafelere, mutfaklardan yatak odalarına kadar geniş bir perspektifte dekorasyon yaptırabilirsiniz. Proje desteğini ücretsiz olarak sağlayan firma, özel gardırop ve mobilya sistemleri üretimi, saraya tavan uygulamaları ve birinci sınıf iç dekorasyon çözümleriyle birçok farklı beğeniye hitap ediyor. 

Dekoreli

Dekoreli 2020 yılında yenilenen konseptiyle hizmet vermeye başladı. Yatak odası, salon, mutfak, banyo ve yemek odası gibi bireysel alanlar başta olmak üzere tüm iç mekanlarda müşteriye özel dekorasyon hizmeti veriyor. Hızlı çözümler ve mekana özel tasarlanan gardırop, mutfak ve duvar sistemleriyle küçük metrekareli evlerin bile mükemmel bir hale gelmesi mümkün oluyor. 

D&D Mimarlık

Villa, fuar, showroom ve ofis gibi alanlarda profesyonel olan D&D Mimarlık, yaşam alanlarınızı daha şık bir hale getirmek istediğinizde size destek oluyor. 3D çizim teknikleri kullanarak mekanın bitmiş hayalini hayal edebilmenizi sağlayan firma, uzman ekipler ve kendine özgün projeleriyle de dikkat çekiyor. Mimarlık ve mühendislik çalışmalarını ortaklaşa yürütebileceğiniz çok sayıda referansı bulunan firma, size özel teklifini oluşturarak çözüm sunuyor. 

RSG Mimarlık

2002 yılından beri faaliyet gösteren RSG İç Mimarlık, yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Özellikle hastane, alışveriş merkezleri ve oteller gibi mekanlarda hizmet veren firma, sosyal tesis, ofis ve özel konut projelerinde çalışmaktadır. Devasa projeleriniz için uygun olan firmadan teklif alarak proje çizim desteği de alabilirsiniz. Mimarlık ve mühendislik uygulamalarının başarıyla gerçekleşmesini sağlayan firma, profesyonel destek vererek sizin için en uygun projeleri üretiyor. 

SU İç Mimarlık

Ev, ofis, cafe konseptleri ve benzer hiç mekanlara özel projeler üreten firma iç mimarlık dekorasyon firmaları arasında özel daire projeleriyle öne çıkıyor. Kurumsal ve bireysel taleplerinizi değerlendiren birçok proje üreten firmadan teklif alarak projelerinizi özelleştirebilirsiniz. Tüm iç mekan tasarımları için hizmet veren uzman kadroyla destek sağlayan firma, toplu konut projelerinde de birçok ihtiyacı karşılıyor. 

 
  • Beğenenler
Cevapla
Cevaplar yükleniyor..