bazalt küp taş

Fatura Evrak Cepleri İle Güvenli Teslimat

Güncelleme: 21 Şubat 2020 Kategori: Tanıtımlar
0 21 Şubat 2020
bazalt küp taş

Günümüzde kargo ve lojistik işleri büyük önem kazanmıştır. Büyük firmalar, resmi kuruluşlar, bankalar ve kargolar değerli evraklarının sevkiyatına çok özen gösteriyorlar. Genelde koliler içerisinde sevkiyatı yapılan değerli iletilerin ve evrakların zarar görmeden gönderilecek hedefe ulaşması, bu işin en önemli kısmını oluşturmaktadır. İşte tam işin bu noktasında fatura cebi veya evrak cebi devreye giriyor. Kendisi belki küçük ama; gördüğü iş gerçekten çok büyük. Değerli iletilerin, faturaların ve evrakların muhafaza edilerek gönderilmesinde bundan daha iyi bir malzeme şu an için yok.

Fatura ve Evrak Cebinin Kullanım Alanları
Koli fatura cebi veya kargo evrak cebi olarak ta bilinen bu malzeme adından da anlaşılacağı gibi, fatura ve evrak benzeri değerleri iletilerin korunaklı bir şekilde hedefe ulaşmasında kullanılır. Bunların yanı sıra kullanım kılavuzu, CD, DVD, broşür örneği, garanti belgesi gibi önem arz eden malzemelerin muhafazasında ve güvenli şekilde sevkiyatında firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bilişim işi yapan firmalar, özellikle CD ve DVD gibi ürünlerin sevkiyatında ve muhafazasında sıklıkla kargo evrak cepleri kullanmaktadırlar.

Fatura Evrak Cepleri Üreten Güvenilir ve Öncü Firma
Bayrampaşa’da strelize ortamda son teknolojiler kullanılarak stabil malzemelerin işlenmesiyle elde edilen ürünlerimiz, Türkiye’nin her köşesine gönderilmektedir. Evrakcebi firması olarak aşağıdaki malzeme türlerinin üretimini yapmaktayız:

Evrak cebi ürün çeşitleri için buradan bakabilirsiniz.

• Fatura cebi
• Evrak cebi
• Kargo poşeti
• Kargo cepçiği
• Sınav poşeti
• Banka poşeti

Evrakcebi firması olarak ortalama aylık 10 milyon adet fatura cebi ve 2 milyon adet kargo poşeti üretmekteyiz. Bizimle iletişime geçmek ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemiz olan https://www.evrakcebi.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.

https://www.evrakcebi.com/urunler/

https://www.evrakcebi.com/a4-boyu-25×33-cm/

https://www.evrakcebi.com/a5-boyu-1-cm-19×26-cm/

https://www.evrakcebi.com/a6-boyu-1418-cm/

 
  • Beğenenler
Cevapla
Cevaplar yükleniyor..