bazalt küp taş

Temiz ve yıpranmamış kıyafetler için en iyisi

Güncelleme: 31 Mayıs 2022 Kategori: Konu dışı
0 31 Mayıs 2022
bazalt küp taş

Selam herkese bugün sizlere benim kullanırken çok memnun kaldığım ve sizlerin de kalacağından emin oldum bir sayfa paylaşmak istedim. Sayfanın bir çok hizmetleri var ama ben en çok çamaşır yıkama kısımlarını kullanıyorum. Ve onun hakkında bir kaç bilgi vermek istedim.
Düzenli bir şekilde kuru temizleme yaptırarak kıyafetlerini çok daha uzun süre yıpranmadan giymeye devam edebilirsin. Giysilerini ve ev tekstili eşyalarını en son teknolojiye uygun olarak kendilerine ait olan çamaşırhane tesislerinde temizliyorlar.
Bize özel geliştirdiğimiz profesyonel kuru temizleme hizmetinden faydalanmak için hemen sipariş oluştur, valeler dilediğin saatte eşyalarını alsın ve temizlendikten sonra kapına teslim etsin.
Çamaşır makinasında yıkanan çamaşırlar su ve suyun içinde çözünen deterjanlar ile temizlenir. Fakat her çamaşır bu şekilde temizlenmeye elverişli değildir. Etiketlerine yapıştırılan yıkama talimatlarında “Sadece Kuru Temizleme” ibaresi olan kıyafetler, çamaşır makinasında yıkandığında deformasyona uğrarlar. Hassas kumaş yapılarına sahip kıyafetleri evde yıkaman geri döndürülemez hasarlara yol açabilir.
Kuru temizleme yapılırken çamaşırlar su ile temas etmedikleri için şekilleri bozulmaz ve renklerini kaybetmezler. Bu nedenle kuru temizleme, leke çıkarmadaki en etkili ve güvenilir yöntemdir. Özel kuru temizleme makinalarında Solvent adı verilen özel bir çözücü ile temizleme işlemi gerçekleşir. Kıyafetlere en yeni görünümü vermek için tasarlanan sistemde, uzmanlar tarafından kumaş türü, rengi, kirlilik derecesi, lekeleri ve talimatına göre uygun işlemler yapılıyor.

 
  • Beğenenler
Cevapla
Cevaplar yükleniyor..