bazalt küp taş

Nasıl paylaşım yapabilirim?

bazalt küp taş

MimarlarForumu’nda paylaşım yapmak herhangi bir sosyal medya sitesinde içerik paylaşmaktan daha kolaydır.

 

Paylaşımlarınızı genel olarak iki şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan eğer anasayfada iseniz paylaşım yapmak için konu seçmeniz gerekecek.

 

Herhangi bir konu başlığı içindeyken konu seçmenize lüzum kalmadan o konu başlığında içeriğinizi paylaşabilirsiniz. (Ör: Sektörel haberler kategorisi başlığına tıkladınız ve içerikler listeleniyor, en üstte “Selam, ne düşünüyorsun?” paylaşım alanına tıkladığınızda konu başlığı seçmenize gerek kalmaz ve o kategoride listelenir)

 

Konulara yorum yazarak da paylaşım yapabilirsiniz. Bunun için de konunun en altında bulunan “cevapla” ya da “sen de birşeyler yaz” kısmına tıklamanız yeterli.

 

Yapacağınız paylaşımlarda video içerikler, hareketli resimler (gif) kullanabilirsiniz.

 

MimarlarForumu’nda sosyal medya’dan aşina olduğunuz paylaşımı – cevabı beğenme butonu da koyduk. Bir gönderiyi beğenmek için paylaşımın üst kısmında başlığın altında yer alan kalp butonuna tıklamanız yeterli. Son olarak açtığınız konu ya da cevaplarınızı 10 dk. içerisinde düzenleyip silebilirsiniz. Daha sonra düzenlemek istediğinizde her gönderinin üzerinde Bildir butonuna basarak yapacağınız değişikliği ya da silinmesi talebinizi moderatörlerimize iletebilirsiniz.