bazalt küp taş

Nasıl üye olurum?

bazalt küp taş

MimarlarForumu.com‘a üye olmak çok kolay. Bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan sitenin üst kısmında yer alan Giriş / Kayıt butonuna tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

 

AKTİVASYON MAİLİNİ ONAYLAYIN!

 

Üyelik için gerekli bilgileri doldurduktan sonra e-posta adresinize gelen aktivasyon linkini tıklayarak hesabınızı aktif hale getirmelisiniz. Böylelikle platformu özel yapan kaliteli ve nezih ortamı korumuş oluyorken, kişisel bilgi güvenliği adımını da sağlamış oluyoruz.

 

Üye olduktan sonra sağ üst kısımdaki profil bölümünden profil bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

 

Aynı bölümden profil resminizi ekleyebilir, insanlara okumaları için kendiniz hakkında bir kaç şey yazabilirsiniz. Şifrenizi ve diğer bilgilerinizi de istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Profil sayfanızın profil bilgileriniz dışında bir özelliği daha var.. Paylaştığınız konuların kısa bir listesini de bu sayfadan erişmeniz mümkün. Böylece daha önce açtığınız konuları da kolayca düzenleyebilirsiniz.

 

Üye olduktan sonra anasayfa’daki menüden son konuları ve takip ettiğiniz konuların yanında kırmızı bildirimler görmeye başlayacaksınız. Bunlar, paylaşımları kaçırmamanız için düşünüldü.