bazalt küp taş

Paylaşım ipuçları

bazalt küp taş

MimarlarForumu’nda rahat erişilebilir içerik dizini oluşturmak amacıyla farklı kategoriler oluşturduk. Yeni kategori talepleriniz için bize yazmaktan çekinmeyin. Paylaşımlarınızı doğru kategoride yaptığınızdan emin olun, böylece benzer konular arasında listelenir ve erişim kolaylığı kazanır.

 

Platformun kalitesini muhafaza etmek adına sürekli güncellenen FORUM KURALLARI‘nı mutlaka okuyun.

 

Geniş bir İfade özgürlüğü ortamı sunan bu mimarlık forumu, aynı zamanda meslek içi yasal örgütlenmenin ve fikir özgürlüğünün en büyük savunucularından olmaya özen göstermektedir.

 

Konu ve cevaplarda bilgi sağlayan, faydalı, üye ve foruma katkı sağlayacak içerikler paylaşmaya özen gösterin. Bu bireysel paylaşım politikasına hep birlikte sahip olduğumuzda elegan özelliklerde bir yerli portal haline geleceğiz.

 

Paylaşmaya değer, ilginç bulduğunuz MimarlıkForumu temasına uygun her türlü içeriği paylaşabilirsiniz. Salt tanıtım odaklı, hiçbir değer taşımayan, okuyana en ufak katkı sağlamayan, kırık ya da hatalı linkler de dahil olmak üzere içerikleri Bildir butonuna basarak açıklamanızla birlikte moderatörlere bildirebilirsiniz.

 

İçerik ve kalite yönetimi anlamında neden bu kadar ince eleyip sık dokuduğumuzu umarız anlatabilmişizdir. Kişilere katma değer yaratan, nezih bir forum olmak en büyük hedefimiz.