bazalt küp taş

Reklam & Sponsorluk

bazalt küp taş

Türkiye’nin yeni nesil mimarlık forumu MimarlarForumu.com‘da ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile alakalı reklam & sponsorluk olanakları bulunmaktadır.

 

Böylelikle daha fazla kişiye ulaşabilir, ürün ya da hizmetleriniz ile alakalı daha özellikli bir kitleye sesinizi duyurma şansı yakalayabilirsiniz.

 

Alışılageldik forum sitesi özelliklerinin pek çoğunu barındıran mimarlarforumu’nda , üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi fazla reklama boğmamak, içerikleri ön plana çıkarmak ve konu – temayı bozmamak adına lütfen tanıtım işbirlikleri için bizimle iletişim sayfamız üzerinden irtibata geçin. En kısa sürede size ulaşarak merak ettiklerinizi yanıtlamış olacağız.

 

Bu özellikli Mimarlık forumu için reklam seçenekleri ve özelliklerini reklam PDF dökümanından inceleyerek size uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Forumda “KONU DIŞI” kategorisi altında “TANITIMLAR” alt forum kategorisi üzerinden gönderi şeklinde ücretsiz olarak tanıtımlarınızı yapabileceğiniz gibi banner ve link tanıtımları ile belirli kategoriler için SPONSORLUK taleplerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Tanıtımlar alt forumunda yapacağınız paylaşımların “gönderi sabitleme” özelliğine sahip olmadığını ve ayrıca FORUM KURALLARI‘na uygun olduğundan lütfen emin olun.